Корабель "Stevia". Фото - Facebook

Біля берегів Нігерії пірати захопили шістьох українських моряків, – ЗМІ

У Гвінейській затоці біля берегів Нігерії група піратів атакувала судно Stevia і захопила в полон вісім членів екіпажу, серед яких шестеро українців.

Як передає Укрінформ, про це у Facebook пише морський портал Seafarers Journal з посиланням на доньку одного із захоплених моряків.

“Звертаюся до вас за допомогою. У Нігерії було взято в полон 8 осіб (6 українців) з суховантажу Stevia, господарями якого з травня 2020 року стали албанці. Серед заручників мій тато – Резніченко Семен Іванович (40 років), старший помічник капітана, громадянин України. На жаль, імена інших членів екіпажу, які потрапили в полон, мені невідомі”, – цитує портал дочку захопленого моряка.

За її словами, сторона судновласника і агента ніякої інформації про надзвичайну ситуацію не дає, з родичами на зв’язок не виходить, на листи, повідомлення, дзвінки не відповідає. У родичів моряків немає ніякої інформації про своїх близьких і стан їхнього здоров’я.

Нагадаємо, що в червні у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» приземлився спеціальний рейс із 14 громадянами України – членами екіпажу танкера «Рута», які повернулися додому після понад трьох років ув’язнення в Лівії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram