Денис Гордієнко / Фото: Прес-служба Миколаївської ОДА

Більшість скорочених співробітників залишаться працювати на підприємстві, – директор “Зорі-Машпроект”

Генеральний директор державного підприємства «НВКГ«Зоря» – «Машпроект» Денис Гордієнко повідомив, що більшість працівників ліквідованого управління заводу залишаються працювати на підприємстві.

Про це він сказав голові Миколаївської обласної державної адміністрації Олександру Стадніку, передає прес-служба ОДА.

Напередодні, 24 червня, Олександр Стаднік зустрівся з керівництвом «НВКГ« Зоря» – «Машпроект», щоб обговорити ситуацію, що склалася зі скороченням 66 працівників.

Дуже стурбований ситуацією, яка склалась із скороченням 66 працівника ДП «НВКГ «Зоря-Машпроект», – прокоментував очільник Миколаївської ОДА.

Фото: Прес-служба Миколаївскої ОДА

Денис Гордієнко повідомив, що з 66 працівників 44 залишаться працювати на підприємстві, 11 співробітникам надано листи про скорочення, а іншим запропоновані інші робочі місця.

Як відомо, 22 травня стало відомо, що на держпідприємстві «НВКГ«Зоря» – «Машпроект» готуються до скорочення 66 співробітників у зв’язку з ліквідацією управління матеріально-технічного забезпечення заводу.

Нагадаємо, 13 вересня 2019 року Верховна Рада України проголосувала за прийняття у першому читанні законопроекту про скасування переліку об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації, серед яких, зокрема, миколаївські держпідприємства «Зоря» – «Машпроект», Миколаївський суднобудівний завод (колишній імені 61 комунара) і ДП «Дельта-лоцман».

Раніше повідомлялось, у Миколаєві спорткомплекс «Трудові резерви» затопило після зливи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram