Фото: ngpavlograd.org.ua

Більше 80% українців вважають себе патріотами

Опитування проводилося серед населення України у віці від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”, повідомляє Журналіст.

Патріотами своєї країни вважають себе 85% громадян України. Протилежної думки дотримуються лише 12% респондентів, а 4% не змогли відповісти на питання.

Читайте також: В Україні затвердили стратегію національно-патріотичного виховання

“Патріотично налаштованих громадян приблизно однаково в усіх регіонах країни, і відносно більше серед старших респондентів”, – повідомляють соціологи.

Опитування проводилося серед населення України у віці від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів.

Читайте також: У бюджеті не передбачено коштів на “опитування Зеленського”, – Разумков

Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 10-12 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, у день проведення місцевих виборів в Україні 25 жовтня на виборчих дільницях проведуть всеукраїнське опитування. Громадянам запропонують відповісти на п’ять питань.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram