Фото: Коммерсантъ

Багатьох відомих людей допитують у справі про замах на Шефіра — Зеленський

Президент Володимир Зеленський переконаний, що виконавця замаху на його першого помічника Сергія Шефіра встановлять.

Про це глава держави заявив під час пресконференції у Трускавці, передає Укрінформ.

Читайте також: Життю водія Шефіра після стрілянини нічого не загрожує

Це був замах на вбивство. Це стовідсоткова інформація. Є багато деталей, які я не маю права поки йде слідство розголошувати. Я вважаю, що виконавців знайдуть. Я не можу говорити про замовників, мені складно сказати, йде слідство, – зазначив він.

Президент зауважив, що багато людей з відомими іменами викликані до правоохоронних органів. Як додав Зеленський, він має «якусь інформацію і тому і кажу, що вважаю, що виконавця знайдуть”.

Читайте також: Поліція ще не знайшла зброю, з якої стріляли в авто Шефіра — МВС

Там іде слідство. Багато людей викликані. Багато людей з дуже відомими іменами, з кимось із них спілкувався Сергій, когось знав, когось підозрює, я не знаю. Там багато людей викликано у відповідні правоохоронні органи. Мені немає що додати, – сказав Зеленський.

Читайте також: Кулі, якими обстріляли машину Шефіра, майже не використовували в Україні, – МВС

Глава держави, відповідаючи на запитання про те, чи міг Шефір зустрічатися з олігархами, зазначив, що має інформацію про зустрічі з Рінатом Ахметовим, на яких обговорювалася низка важливих питань.

Він дійсно зустрівся з Ахметовим, це є правда. З іншим, я не знаю, коли він зустрівся і чи викликали їх, я навіть не знаю, чи я маю право говорити про це, – сказав Президент.

Читайте також: Героїчний вчинок, – Шефір розповів, як водій врятував йому життя

Нагадаємо, 22 вересня, під Києвом стріляли у автомобіль першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра, поранений водій машини. 

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що замах на першого помічника президента України Володимира Зеленського Сергія Шефіра міг бути “привітом” від контрабандистів і кримінальних авторитетів, активну боротьбу з якими почав глава держави.

У свою чергу, Президент України Володимир Зеленський, коментуючи замах на Шефіра, заявив, що це жодним чином не вплине на обраний ним курс до змін, до боротьби з криміналітетом, великими і впливовими фінансовми групами.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram