Фото: Офіс Президента

«Передавати мені “привіт” пострілами – це слабкість», – Зеленський відреагував на замах на Шефіра

Президент Володимир Зеленський зробив заяву щодо замаху на свого помічника Сергія Шефіра, який стався вранці 22 вересня під Києвом.

Відеозвернення Зеленського з’явилося в Telegram-каналі “Офіс Президента”.

Одразу після виступу на Генасамблеї ООН я вирушаю в столицю. Хто за цим стоїть – скажу відверто: не знаю поки що. Які це сили можуть бути? Внутрішні чи зовнішні? Але силами не вважаю їх, тому що передавати мені “привіт” пострілами з лісу в автомобіль мого друга – це слабкість. А ось відповідь буде сильною, – заявив Зеленський.

Зеленський каже, що це жодним чином не вплине на обраний ним курс до змім, до боротьби з криміналітетом, великими і впливовими фінансовми групами.

Нагадаємо, 22 вересня, під Києвом стріляли у автомобіль першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра, поранений водій машини. 

Крім того, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що замах на першого помічника президента України Володимира Зеленського Сергія Шефіра міг бути “привітом” від контрабандистів і кримінальних авторитетів, активну боротьбу з якими почав глава держави.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram