Фото: САД у Миколаївській області

Автодорогу від Баштанського кільця до Миколаєва обладнали сучасним освітленням

На трасі Н-11 «Дніпро-Миколаїв» від Баштанської кільцевої розв’язки до Миколаєва встановили нове освітлення: з фотодатчиками та світлодіодними світильниками.

Про це йдеться у повідомленні Служби автомобільних шляхів Миколаївської області.

Освітлення встановили упродовж 5 кілометрів траси.

На об’єкті встановлено 135 нових опор, на яких розміщено 266 енергозберігаючих світлодіодних світильників. Режим керування зовнішнім освітленням автоматичний за допомогою фотодатчика, що реагує на рівень природньої освітленості. На всі встановлені світильники та опори діє гарантія 5 років, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що цей відрізок дороги оснащений бетонною парапетною огорожею типу «Нью Джерсі», новими автопавільйонами, пішохідними переходами, тротуарами, тактильною плиткою та шумовими смугами.

Нагадаємо, біля Миколаєва ввели в експлуатацію об’їзну дорогу на Херсон, у рамках капітального ремонту зробили цементобетонне дорожнє покриття.

Як відомо, на 405-ому кілометрі автотраси Одеса-Київ встановили першу в Україні сонячну електростанцію, яка забезпечує живлення зовнішнього освітлення на ділянці дороги поряд із селом Знам’янка Одеської області.

Також повідомлялося, Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) до 2024 року оновить 24 тис. км доріг державного значення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram