«Тренди в мистецтві»: у Миколаєві пройшла лекція художниці Інни Савенко

23 вересня в арт-просторі «Gallery» у ЖК «Рив’єра» відбулась лекція миколаївської художниці Інни Савенко «Тренди в мистецтві».

Рейзін арт, скульптурний живопис та пастель – про ці три техніки, які є трендовими у 2020 році мали змогу дізнатись відвідувачі лекції Інни Савенко. Під час лекції художниця розповідала про техніки, у яких сама працює вже давно, ділилась своїми наробками та презентувала власні роботи, які також були представлені в галереї.

Дивіться також: Відкриття щорічного Манхеттенського фестивалю

Лекція була відкритою, тож кожна людина, яка цікавиться мистецтвом, мала змогу завітати на виставку. І таких поціновувачів мистецтва було чимало. Хтось завітав на лекцію, щоб відкрити для себе нові техніки, а хтось – щоб дізнатись секрети створення яскравих робіт.

Доступність трендових технік та перспектива майстер-класів також порадувала зацікавлених слухачів. Тож, якщо душа потребує мистецтва, не відмовляйте їй у цьому.

Нагадаємо, що у Миколаївському зоопарку 23 жовтня до його 120-річчя презентували новий арт-об’єкт “До світлих мрій через джунглі подій”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram