Артем Свистун розповів, що трупа Миколаївського росдрам театру повністю вакцинувалась

Директор-художній керівник Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Артем Свистун повідомив, що весь творчий колектив закладу пройшов повний курс вакцинації від COVID-19.

Про це він розповів у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

За його словами наразі театр готовий працювати на повну потужність, в рамках дозволених обмежень і вимог тієї чи іншої зони карантину, що буде діяти у Миколаївській області.

На сьогоднішній день вже на 100 відсотків всі вакциновані, наявний у кожного необхідний сертифікат (прим.ред. — COVID-cертифікат) і документи, що відповідають вимогам МОЗ. Я хочу зосередити нашого глядача на тому, що наразі є виклик і вже з минулих вихідних ми також перевіряємо наявність сертифікату вакцинації, чи «ковідного» паспорту в додатку «Дія» або ПЛР-тесту у відвідувачів театру, — розповів Артем Свистун.

Він додав, що в театрі й надалі продовжуються дотримуватися всіх необхідних протиепідемічних заходів, а саме: маскового режиму, соціальної дистанції, систематичної дезінфекції, часткової наповненості глядацької зали (в залежності від вимог конкретної карантинної зони) та інше, як під час вистав, так і репетицій.

Хочу подякувати нашим глядачам, які з розумінням ставляться до таких вимог. Так, це є викликом сьогодення — безпека життєдіяльності людей, тому для нас важливо перш за все не наражати наших відвідувачів на погіршення здоров’я, адже ми навпаки забезпечуємо духовне оздоровлення наших глядачів, — сказав очільник театру.

Нагадаємо, Миколаївський академічний художній російський драматичний театр буде відреставровано в рамках державної програми «Велика реставрація».

Як відомо, 31 серпня у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулась прес-конференція присвячена старту нового 88-го театрального сезону на великій сцені. Водночас цього річ театр привітає глядачів вже у п’яте на малій сцені, а також відкриватиме четвертий сезон на новій камерній сцені.

Також «МАРТ» повідомляв, директор Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру Артем Свистун розповів, як під час вистав будуть дотримуватися мовних норм, які вступили в силу 16 липня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram