Фото - armyinform.com.ua

«Антонов» показав перший військово-транспортний літак Ан-178-100Р

Державне підприємство «Антонов» продемонструвало перший військово-транспортний літак Ан-178-100Р №001, призначений для проведення льотних сертифікаційних випробувань.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України, передає Захід. Як розповіли у відомстві, Ан-178-100Р №001 – це літак нового покоління, створений на базі сучасних світових інформаційних технологій, оснащений сотнями електронних обчислювачів, що дають змогу інтегрувати всі системи і датчики літака, автоматизувати контроль їхньої працездатності й оптимізувати керування.

Читайте також: «Антонов» виготовить протипожежний літак для рятувальників ДСНС

Представлений літак призначений насамперед для перевезення людей (до 100), техніки, вантажу, десантування парашутистів (до 86 людей), а також для медичної евакуації поранених і постраждалих (до 40 людей на стандартних ношах, 38 людей на бічних сидіннях у супроводі медиків).

Читайте також: Нова державіакомпанія України отримає два типи літаків “Антонов”

В програмі створення Ан-178-100Р взяли участь понад 30 українських підприємств, які освоїли виготовлення 177 комплектувальних виробів для цього літака. В обладнанні літака задіяні також іноземні постачальники з країн Європи, США, Канади.

Вперше в Україні ДП «Антонов», НТК «Екран», ПрАТ «ФЕД», ДП «ХАКБ» розробили і запровадили сучасну систему електронного керування літаком, систему керування механізацією крила. ДП «ВО «Південний машинобудівний завод» налагодило випуск основних стійок шасі. В обладнанні літака задіяні також іноземні постачальники з країн Європи, США, Канади, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Зеленський оголосив про створення нової авіакомпанії

Нагадаємо, що за участі Президента України Володимира Зеленського відбулося підписання Меморандуму між Міноборони та ДП “Антонов” про співпрацю щодо будівництва літаків для потреб ЗСУ.

Крім того, Президент Володимир Зеленський під час виступу на форумі “Велике будівництво: Авіація. Туризм” розповів, що головними цілями влади на найближчі роки є старт роботи національного авіаперевізника, будівництво і реконструкція аеропортів та відродження українського авіабудування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram