Україна покинула Євро-2020: збірна Шевченка розгромно поступилась Англії

У Римі на “Стадіо Олімпіко” пройшов останній чвертьфінал Євро-2020, у якому збірна України поступилась Англії та завершила виступ на чемпіонаті.

Про це повідомляє BBC.com.

Українська збірна змогла нормально оборонятися лише у першому таймі, хоча і там пропустила майже одразу. Англійці вийшли уперед вже на 4-й хвилині гри. Капітан Англії Гаррі Кейн зміг пройти через оборону українців та відкрити рахунок.

Після цього англійці трохи відійшли, а українці намагалися атакувати.

Гол на такій ранній стадії гри зламав всі тактичні задуми тренерського штабу України, який, вочевидь, планував грати від оборони. Тепер Україні треба було атакувати, а Англія могла спокійно оборонятися та пробувати збільшити перевагу.

Перша небезпечна атака збірній Україні вдалася на 16-й хвилині – Роман Яремчук прорвався крізь англійських захисників і пробив, але голкіпер Англії Пікфорд удар відбив.

А на 32-й хвилині свою команду врятував вже Георгій Бущан після удару з-за меж штрафного майданчика.

На 34-й хвилині збірна України почала перебудовуватися – замість травмованого захисника Кривцова на поле вийшов атакувальний півзахисник Циганков. Загалом же у першому таймі збірна України мала кілька моментів, але зрівняти рахунок їй не вдалося. Англія також могла збільшити відрив, однак тут вже рятував Георгій Бущан.

У підсумку 0:1 на користь Англії й в України було ще 45 хвилин, щоб змінити ситуацію. Але одразу на початку другого тайму півзахисник Англії Гаррі Магвайр зробив рахунок вже 0:2.

А за кілька хвилин свій дубль (два забитих м’яча) оформив Гаррі Кейн. Ці два швидкі коли вирішили долю гри й зняли всі питання про переможця.

Ще пізніше на 63-й хвилині Хендерсон, який вийшов в Англії на заміну, скористався вже подачею кутового і забив четвертий гол англійців. Після цього англійці стали менше атакувати, а збірна України не полишала спроби бодай розмочити рахунок.

Один з найкращих моментів був на 69-й хвилині, коли помилився на виході Пікфорд і Яремчук мав нагоду пробити здалеку в пусті ворота, але влучив у Вокера.

Але до кінця гри рахунок не змінився – 0:4 й Англія проходить у півфінал Євро-2020.

Нагадаємо, команда Андрія Шевченка перемогла Швецію у 1/8 фіналу (2:1) і встановила історичне досягнення — вперше вийшла до чвертьфіналу Євро.

Як відомо, капітан і півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко потрапив до символічної збірної Євро-2020 за підсумками групового етапу турніру.