Збірна України. Фото - УАФ

Збірна України вперше у історії вийшла до чвертьфіналу Євро

Команда Андрія Шевченка перемогла Швецію у 1/8 фіналу (2:1) і встановила історичне досягнення.

Україна в овертаймі перемогла Швецію (2:1) в матчі 1/8 фіналу Євро-202, пише Sport Arena. До перерви команди обмінялися голами Олександра Зінченка і Еміля Форсберг. У другій половині зустрічі суперники також не виявили сильнішого, кілька разів потрапивши в каркас воріт.

У першому овертаймі Швеція залишилася в меншості. Головний суддя зустрічі Даніеле Орсато видалив Маркуса Даніельссонf за грубий фол проти Артема Бесєдіна. Форвард Динамо в цьому епізоді отримав травму і не зміг продовжити матч.

Україна скористалася чисельною більшістю в кінцівці додаткового часу. На 120+1-й хвилині гол Артема Довбика приніс команді Андрія Шевченка перемогу і путівку в 1/4 фіналу Євро-2020.

Україна вперше в історії зіграє у чвертьфіналі Євро-2020. 3 липня синьо-жовті в Римі зустрінуться з Англією.