Головний тренер збірної України Андрій Шевченко продовжив контракт з національною збірною до кінця 2022 року.
Про це заявив президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко.
В ході засідання Виконкому УАФ у Львові, 7 червня, учасники проголосували за продовження контракту з Шевченко.
Новий контракт буде діяти до закінчення циклу чемпіонату світу, тобто до 31 грудня 2022 року.
Дивіться також: Переможні матчі МФК «Миколаїв» під керівництвом Сергія Шищенко
Шевченко працює головним тренером національної збірної з футболу з 2016 року. Його робота ознаменувалася участю України у відборі на Чемпіонат світу-2018, Євро-2020 і Лігу націй-2018/19. В останніх двох турнірах збірна України займала перше місце в групі.
Нагадаємо, Рада Ліг ПФЛ прийняла рішення про догравання сезону у Першій Лізі.
Як відомо, уряд послабив карантин для проведення спортивних змагань та ЗНО.




