Amazon заплатить сотні тисяч доларів: компанія порушила санкції щодо Криму, Ірану й Сирії

Компанія Amazon виплатить штраф у розмірі 134,523 тисячі доларів для врегулювання претензій американської влади. Справа пов’язана з порушенням низки санкційних програм.

У заяві OFAC, підрозділу Мінфіну США, що відповідає за правозастосування в області санкцій, зазначається, що Amazon поставляла товари й послуги людям, які підпадають під санкції.

В американському фінансовому відомстві стверджують, що Amazon постачав товари і послуги особам, які перебувають під санкціями OFAC; особам, які знаходяться в регіонах або країнах під санкціями, у тому числі, в Криму, Ірані й Сирії; а також особам, які перебувають або працюють у закордонних представництвах країн, проти яких введені санкції OFAC.

Порушення, пов’язані з поставкою споживчих послуг, що тривали з листопада 2011 року по жовтень 2018 року. За даними OFAC, загальна сума операцій склала близько 269 тисяч доларів.

Для врегулювання потенційної цивільно-правової відповідальності Amazon погодилася заплатити 134,5 тисячі доларів штрафу.

Причиною порушень називають некоректну роботу автоматизованої системи з перевірки клієнтів у санкційних списках. За весь час інтернет-магазин надав послуг і товарів на приблизно 269 тисяч доларів, порушуючи санкційні програми.

Нагадаємо, Китай оштрафував засновника TikTok.

Як відомо, SpaceX будуватиме плавучий космопорт для Starship.

Раніше повідомлялось, в “Укркосмосі” розповіли про долю першого українського супутника, який залишається у РФ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram