Фото: Airnews

Аеропорт «Миколаїв» планує відновити рейси в Єгипет з кінця грудня

Директор комунального підприємства Миколаївської обласної ради «Миколаївський міжнародний аеропорт» Федір Барна анонсував відновлення рейсів у Шарм-ель-Шейх (Єгипет).

Про це повідомляє видання “Никвести” з посиланням на коментар директора аеропорту Федіра Барни.

За його словами, в разі якщо в Україні не посилять карантинні заходи, то в кінці грудня відбудеться відновлення польотів з миколаївського аеропорту в Єгипет.

Сьогодні коронавірус дуже важко вдарив по сфері авіаперевезень, по роботі аеропортів по всьому світу. Якщо все буде нормально, не буде локдауна у нас в країні, то ми плануємо з кінця грудня відновити польоти на Єгипет. У нас є домовленості з туроператором про те, що ближче до нового року, до кінця грудня ми полетимо до Єгипту.

Ми хотіли відновити польоти ще раніше, але цей напрямок не так популярно в жовтні, листопаді. Якщо не буде ніяких заборон, посилення карантину, то миколаївці вже на новий рік зможуть полетіти туди відпочивати, – заявив Федір Барна.

Нагадаємо, що 2 жовтня, співробітники комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» влаштували мітинг під будівлею ОДА з вимогою до депутатів узгодити передачу спецтехніки на 50 мільйонів гривень.

Як раніше повідомлялось, прогулянка миколаївським аеропортом доступна online.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram