Фото: Аgropolit.com

Адміністрація Миколаївського порту ухвалила зміни до колективного договору

24 липня 2020 року відбулась конференція трудового колективу Адміністрації Миколаївського морського порту, під час якої були внесені зміни до колективного договору на 2018-2023 роки. Зокрема, пов’язаних з поліпшенням оплати й умов праці, покращенням соціального пакету для штатних працівників, а також ветеранів порту.

На конференції були присутні делегати від всіх профспілкових організацій порту: Об’єднаної профспілки працівників адміністрації Миколаївського морського порту, Профспілки працівників морського транспорту Миколаївського морського, а також Первинної профспілкової організації працівників Адміністрації Миколаївського морського порту ПРМТУ, повідомляє прес-служба порту.

Трудовий колектив порту тривалий час намагався добитися розгляду та внесення відповідних змін, однак зіштовхувався з певними перепонами та опором. Нарешті зазначене соціально важливе питання було колегіально вирішено! – йдеться у повідомленні.

Фото: Portnikolaev.com

Згідно запропонованих змін, дія Колективного договору буде поширюватися на всі профспілкові організації Миколаївського морського порту. Трудовий колектив делегує повноваження головам своїх профспілок  по внесенню і підписанню змін і доповнень до колективного договору, пов’язаних з поліпшенням оплати й умов праці, а також покращенням соціального пакету.

Затверджені зміни з моменту їх внесення до колективного договору Адміністрації Миколаївського морського порту на 2018-2023 роки розширять соціальні гарантії, що стане відчутним для кожного портовика та членів їх сімей.

Нагадаємо, порт «Ольвія» подолав позначку вантажообігу у два мільйони тонн за перше півріччя 2020 року.

Раніше повідомлялось, «Ніка-Тера» стала одним із найбільших благодійників Миколаївщини.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram