Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич представив колективу КП «Миколаївводоканал» нового генерального директор Геннадія Ізюмова. Міський голова зазначив, новий очільник комунального підприємства уже представив чіткий план дій на перші 100 днів своєї роботи.
Я сьогодні прийшов до вас із важливою місією — представити вам, як це заведено на всіх комунальних підприємствах, нового генерального директора Ізюмова Геннадія Івановича. Цю людину було обрано на конкурсі нашою наглядовою радою, яка, у свою чергу, також була обрана спеціальним конкурсом. І сьогодні ми відкриваємо нову сторінку на вашому підприємстві. Я очікую, що всі ви разом допоможете новому директору працювати на новій посаді й робити наше спільне підприємство ще ефективнішим і кращим. І нарешті ми повинні з вами виконувати головне завдання — якісна вода за прийнятні гроші. Дякую вам за увагу. Усього вам найкращого. Бережіть себе. Слава Україні!, — зазначив Олександр Сєнкевич.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




