«Миколаївпастрас» отримав нового керівника

Комунальне підприємство «Миколаївпастранс» сьогодні отримало нового керівника. Ним став Дмитро Даніленко.

Нагадаємо, попередній очільник миколаївських перевізників, Дмитро Тесленко, нещодавно звільнився з посади. Новий директор має понад 20 років досвіду роботи у транспортній сфері. Контракт з ним підписано на пів року і за результатами цього періоду буде ухвалено рішення щодо подальшої співпраці. Про це сьогодні повідомив міський голова, який і представив Дмитра Даніленка трудовому колективу.

Прошу вас його зустрічати, допомагати йому, працювати з ним, надавати свої пропозиції і робити все, щоб це підприємство стало одним із зразкових. Бо завжди якість керівника визначається якістю колективу, а якість колективу — підходом керівника. Тому, друзі, я всім вам дякую. Бажаю вам гарної роботи, а керівнику — успіхів і сили, щоб встановити свій авторитет на підприємстві та заслужити повагу колективу. Ну а вас прошу йому допомагати, бо в нас усіх одна ціль — хороші, правильні, красиві й вчасні перевезення в місті Миколаєві. І ви є частиною цієї роботи. Дякую вам. Бережіть себе. Слава Україні!, — сказав міський голова Олександр Сєнкевич.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти: