Публічно, без скандалів і максимально прозоро. Так в ефірі нашого телеканалу мер Миколаєва Олександр Сєнкевич охарактеризував, як буде відбуватися приватизація комунального майна. Слід зазначити, що це питання 24 квітня на сесії розглядали депутати Миколаївської міськради.
Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ».
Буде проведена оцінка кожного об’єкту. Ринкова оцінка. І виставлено на аукціон. Тобто хочу наголосити, що всі об’єкти комунальної власності, які будуть затверджені в списку на приватизацію, вони будуть реалізовані через процес аукціону. Це означає, що людина, яка його сьогодні знімає, так само бере участь в аукціоні і, фактично, боротьба іде за найбільшу ціну. Це все робиться на електронному аукціоні «Prozorro. Продажі». Там ніхто не має доступу, щоб там закрутить, замутить. Тому у нас є бажання зробити це публічно, красиво, без скандалів і максимально прозоро. Щоб наші партнери бачили, що процес приватизації в місті Миколаєві — це процес, який вже затягнувся на 15 років, але за цей час ми змогли підготуватися.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




