Перший заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Ігор Набатов у студії ТРК «МАРТ» повідомив, що загалом надійшло близько 50 заявок на те, щоб вступити в наглядову раду комунального підприємства.
Більше подробиць у матеріалі ТРК «МАРТ».
Нагадаємо, створення наглядових рад на великих КП є вимогою західних донорів, які допомагають у їхній розбудові.
На сьогоднішній день у нас надійшло не багато не мало — 50 заявок на те, щоб стати членом наглядової ради. Буквально вчора було засідання цієї комісії, в рамках якої 13 заявок були відхилені, 37 схвалені для подальшої роботи. Саме зараз відбувається повідомлення всіх конкурсантів про те, чи вони пройшли до наступного етапу, чи не пройшли. З тих 10, які наберуть найбільшу кількість балів будуть проведені відповідні співбесіди і обрані 3 члени наглядової ради, які потім будуть ще затверджені рішенням сесії міської ради. Тобто така досить складна процедура, але головна ідея — це набрати тих людей, які дійсно будуть допомагати водоканалу у його подальшому розвитку і це не звичайні люди, які просто захотіли взяти участь у роботі водоканалу, це дійсно люди, які зможуть дати щось підприємству і забезпечити нормальне стале функціонування і, найголовніше, його розвиток, — наголосив Ігор Набатов.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




