Миколаївська міська рада повернеться до питання обрізки дерев

Про це в ефірі нашого телеканалу повідомив перший заступник директора департаменту ЖКГ Ігор Набатов. За його словами, найближчим часом на сайті міськради з’явиться новий проєкт щодо догляду за зеленими насадженнями. Його зможе вивчити громадськість, він пройде обговорення на депутатських комісіях, після чого потрапить на розгляд сесії.

Більше подробиць у матеріалі ТРК «МАРТ».

На сьогодні ситуація наступна: мораторій не прийнято. Навіть якщо б його прийняли, це була б рекомендація. Рекомендація, фактично в першу чергу, для нашого комунального підприємства, тому що на інші підприємства, установи організації ми не маємо впливу у зв’язку з тим, що це саме рекомендації. А що стосується правил проведення обрізки на території Миколаївської міської територіальної громади, я думаю це питання наступної, чи через сесію, як встигнемо розглянути на комісіях. Це також будуть рекомендації, які будуть включати в себе конкретні приклади проведення обрізки, навіть методику проведення обрізки з урахуванням практики, яка існує на території Європейського Союзу, це раз. І два — наших діючих правил утримання зелених насаджень на території України, — зазначив Ігор Набатов.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти: