У виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв триває виставка юних живописців за старовинною технікою «Батик». Експозиція включає понад три десятка картин. Хто автори цих робіт і як це малювати воском.
Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Якраз у ці дні виставкова зала Миколаївського міського палацу культури і мистецтв демонструє експозицію творчих робіт вихованців Дитячої художньої школи. Виставка налічує 34 картини учнів миколаївської мисткині та директорки школи Євгенії Кручиніною. Представлені роботи створені за останнє десятиліття і є надбанням методичного фонду.
Кожна картина виконана за технікою «Батик», що являє собою нанесення на тканину воску або резервуючої речовини, які закривають кольорові ділянки. Розпис батику буває різних стилів: холодний, гарячий, вільний, або ж «сіборі».
Свою авторську картину показує 11-річна учениця Єва Барикіна. Вона назвала її «Янгол України» і створила два роки тому, якраз напередодні початку великої війни.
Саме багатогранність художніх образів і кропіткий процес роботи найбільше привертає увагу, ділиться своїми враженнями відвідувачка виставки Алла. «Складно уявити, що такі витвори мистецтва роблять дитячі руки», — зізнається вона.
Виставка «Батику» відкриває святкування ювілею Миколаївської «художки». У міському управлінні культури анонсують нові творчі заходи для відзначення півстолітньої історії закладу.
Експозиція розпочалася 5 квітня і триватиме два тижні. Організатори запрошують миколаївців оцінити творчі вміння миколаївських юних митців.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




