У пʼятницю, 26 січня, до Миколаєва прибула делегація із Данії на чолі з міністром закордонних справ Ларсом Льокке Расмуссеном. Його супроводжував український колега Дмитро Кулеба. У підсумковій заяві за результатами зустрічі данський посадовець повідомив про відкриття Канцелярії Посольства Данії у Миколаєві.
Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ».
У пʼятницю, 26 січня, до Миколаєва прибула делегація із Данії на чолі з міністром закордонних справ Ларсом Льокке Расмуссеном. Його супроводжував український колега Дмитро Кулеба. У підсумковій заяві за результатами зустрічі данський посадовець повідомив про відкриття Канцелярії Посольства Данії у Миколаєві.
Ми будемо підтримувати Миколаїв і допомагати йому у відновленні після війни, а також поверненні до нормального життя. Це важливо, особливо зважаючи на те, що росія продовжує завдавати удари по критичній інфраструктурі. Як я побачив, за останній рік багато людей почало повертатися до міста і це є результатом нашої спільної роботи. Тому для ще кращих результатів, ми будемо далі працювати з Україною в цьому напрямку, – зазначив міністр закордонних справ Данії, Ларс Льокке Расмуссен.

Зі свого боку Дмитро Кулеба відзначив, що Данія стала першою країною, яка погодилась відкрити офіс в одному з регіонів України.
Ми сьогодні провели ретельний розбір цього питання і дійшли спільного висновку, що є в данцях частка української крові, а в українцях частка данської крові. Данія стала першою країною, яка відкрила подібну канцелярію свого посольства в регіоні України. Є лише матеріальне підтвердження цього факту, – додав міністр закордонних справ України, Дмитро Кулеба.

У підсумку очільник українського МЗС наголосив, що це не останній візит його колеги до Миколаєва.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:




