«Укренерго» повідомило про новий рекорд споживання електроенергії

Черговий пік споживання зафіксовано увечері 28 серпня. Для покриття попиту з 19:00 до 22:00 довелося залучати аварійну допомогу з енергосистеми Польщі та Румунії.

Про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Сьогодні, 29 серпня відбувався імпорт незначних обсягів електроенергії зі Словаччини. Енергетики пояснюють ситуацію ремонтами на теплових електростанціях та на атомних енергоблоках. В «Укренерго» закликають українців до економії — вимикати потужні електроприлади та світло при виході з приміщення.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: