Миколаївці привезли нагороди з Чемпіонату України з вітрильного спорту

Змагання проводилися в неолімпійських класах яхт та серед юніорів з вітрильного спорту. Перегони приймало місто Черкаси, на акваторії річки Дніпро. На старти вийшло близько 70 учасників з різних кінців України.

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Миколаїв представляли 22 спортсмени, які здобули низку нагород. Зокрема чемпіонські результати показали Сергій Дратман, Іван Лантух, Вікторія Бойко, Іван та Дмитро Антіпіни. Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з перемогою.

Нагадаємо, що на Всесвітній літній Універсіаді збірну України представляють троє миколаївців.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: