Миколаївські спортсмени знову серед призерів національного спортивного форуму

З 28 по 30 липня в Луцьку проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. В ньому взяли участь представники Миколаївської легкоатлетичної СДЮСШОР. За інформацією управління спорту, у бігу на 110 м з бар’єрами срібну нагороду здобув Андрій Василевський. Бронзовими призерами в естафеті 4*100 м стали: Андрій Василевський, Нікіта Колосович, Юрій Грипіч та Ілля Ізбаш. Вітаємо наших легкоатлетів та їх тренерів!

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: