З 28 по 30 липня в Луцьку проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. В ньому взяли участь представники Миколаївської легкоатлетичної СДЮСШОР. За інформацією управління спорту, у бігу на 110 м з бар’єрами срібну нагороду здобув Андрій Василевський. Бронзовими призерами в естафеті 4*100 м стали: Андрій Василевський, Нікіта Колосович, Юрій Грипіч та Ілля Ізбаш. Вітаємо наших легкоатлетів та їх тренерів!
Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




