В памʼять про випускників, які загинули у війні 

В Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відкрили Дошку пам’яті загиблим випускникам університету, які поклали своє життя захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. На церемонію відкриття завітав і миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Аби вшанувати Героїв усі присутні поклали квіти біля пам’ятної стіни. Ректор університету Леонід Клименко каже: пам’ятати усіх, хто обороняв нашу країну та те, чим вони пожертвували заради нашого спокою  – це обов’язок кожного українця. 

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: