Порадували своїми результатами представники бадмінтону та велоспорту. 

Миколаївчанка Софія Чорноморова виборола «бронзу» на Чемпіонаті світу з бадмінтону серед осіб з вадами слуху. А спортсмени Миколаївської СДЮСШОР з велоспорту на командному чемпіонаті України що відбувся з  20-го по 23-те липня у Вінниці змогли завоювати аж 13 нагород різного ґатунку.

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: