Кінець минулого тижня став вдалим для шахіста Сидорика та дзюдоїста Неботова

З 16 по 21 липня у місті Могилів-Подільський Вінницької області проходив Чемпіонат України з класичних шахів серед юнаків та дівчат віком до 20 років. Миколаїв на спортивному форумі представляв майстер ФІДЕ Владислав Сидорик. Його підсумковий здобуток — дві срібні нагороди. А з  20 по 23 липня в столиці Хорватії Загребі відбувся Чемпіонат Європи з єдиноборств серед студентів. Там миколаївський дзюдоїст Сергій Неботов  у ваговій категорії 73 кілограми завоював бронзову нагороду.

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: