З 16 по 19 липня в Угорщині відбувся Чемпіонат Європи з бадмінтону серед студентів. Миколаїв на змаганнях представляла команда Національнго Університету кораблебудування. Наші спортсмени здобули медалі у трьох категоріях.
Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».




