Наслідки незаконного врізання до міської каналізації 

Директор Миколаївводоканалу вкотре закликав миколаївців, які заборгували за послуги водопостачання знайти можливість розрахуватися з боргами. Та принагідно нагадав, що буває з тими, хто намагається приєднатися до комунікацій незаконно.

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ»

На початку липня ми розповідали, як при з’ясуванні причин підтопленням каналізаційними стоками  будинку у мікрорайоні Соляні виявилося, що власники самовільно врізалися до міської каналізації, не дотрималися технічних умов та затопили себе своїми ж нечистотами. І тепер відомо, що це ще був не кінець історії. 

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: