Миколаївців закликають долучатися до написання Стратегії розвитку міста

Директорка Департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко сподівається на активність миколаївців при створенні Стратегії розвитку Миколаєва. Серед іншого долучатися до роботи над документом можна через онлайн опитування. Відповідна форма розміщена на сайті Миколаївської міськради.

Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: