У Миколаєві на вулиці Адміральській, біля меморіалу 68-ми десантників-ольшанців, виставили знищену російську бронетехніку. Сім одиниць, серед яких бойова машина піхоти, бойова розвідувально десантна машина, бронетранспортери. Стан виставленої техніки окупантів після боїв в Україні різний – деяка спалена вщент, деяка більш вціліла. Подивитися на знищену бронетехніку вже приходять миколаївці різного віку. Кажуть їм подобається.
Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




