Через підрив окупантами Каховської дамби замінованих територій стане більше

Голова Миколаївської філії Національного екологічного центру України Олег Деркач прогнозує вимивання та розпорошення по значній території боєприпасів залишених окупантами на лініях оборони, які вони панічно кидали на лівому березі Дніпра.

Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: