На Миколаївщині зафіксовано спалах сказу

В Україні та зокрема Миколаївщині почастішали випадки виявлення вірусу сказу у тварин. Про сьогодні це під час брифінгу повідомила начальниця управління охорони здоров’я миколаївської міської ради Ірина Шамрай. Більше про це у сюжеті.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

В Україні та зокрема Миколаївщині почастішали випадки виявлення вірусу сказу у тварин. Про сьогодні це під час брифінгу повідомила начальниця управління охорони здоров’я миколаївської міської ради Ірина Шамрай. Від початку 2023 року у Миколаївській області зафіксовано 18 звернень людей, які були укушені хворими тваринами, з них 2 випадки – у Миколаєві.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: