На півдні України ЗСУ ліквідували за добу більше 100 окупантів

Знищено 40 одиниць техніки.

За минулу добу на Херсонщині ЗСУ ліквідували більше 100 окупантів, знищили 40 одиниць техніки та склади з боєприпасами в Баштанському і Бериславському районах. Про це у своєму зведенні повідомляє повідомляє Оперативне командування «Південь».

Наша авіація нанесла 7 ударів, зокрема по опорних пунктах, районах зосередження сил та засобів противника в Бериславському районі, по ворожих силах протиповітряної оборони — в Каховському.

Ракетно-артилерійські підрозділи виконали 347 вогневих завдань.

Підтверджені втрати ворога:

  • 105 окупантів,
  • 8 танків,
  • 18 крупнокаліберних гаубиць «Мста-С» та «Мста-Б»,
  • самохідна гармата «Піон»,
  • одна гармата-гаубиця 152-го калібру,
  • 4 міномети,
  • 15 одиниць авто-бронетехніки.

Ще 6 одиниць ворожої техніки, серед яких танки, бойова броньована машина, гаубиця та станція радіоелектронної боротьби — суттєво пошкоджені.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: