Війська РФ знову вночі обстріляли Миколаїв

Окупанти поцілили у водогін.

Уночі 25 вересня Миколаїв знову зазнав ворожих обстрілів, пошкоджені житлові будинки і водогін. Про це у Телеграмі повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

«Сьогодні після першої ночі Миколаїв знову зазнав обстрілів. І знову пошкоджені житлові будинки. Є влучання у мережі водопроводу», – повідомив Сєнкевич.

За його словами, на місцях влучань працюють ремонтні бригади та комунальники.

“Наразі наші фахівці оглядають райони, які потрапили під обстріли. Детальніше про наслідки напишу вам пізніше”, – додав мер.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: