Питання буде узгоджене з військовими.
У жовтні у Миколаєві можуть відновити роботу вуличного освітлення, якщо це узгодять військові. Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич у соцмережах. У будь-якому випадку, ліхтарі будуть увімкнені до 22:00.
«Восени на вулиці починають темніти рано, тому багато хто з вас запитує, коли в Миколаєві знову почне працювати вуличне освітлення.
Плануємо запустити його у жовтні – до 22:00. Це питання ми обов’язково узгодимо з нашими військовими, а перевіряємо та готуємо до цього міські мережі», – написав Сєнкевич.
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




