Кім розповів про спецоперацію з пошуку зрадників.
На цих вихідних у Миколаєві була подовжена комендантська година, під час якої правоохоронні органи займалися пошуком зрадників та диверсантів. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Він розповів про результати спецоперації з пошуку зрадників у Миколаєві. За його інформацією, було зареєстровано близько 20 проваджень та заарештовано 5 осіб, які перебували у розшуку.
Також знайшли приміщення з обладнанням, яке реєстрували фейкові облікові записи тощо.
Розібралися з однією групою, яка тепер нам не заважатиме. Як бачите, ніхто нікого не розстріляв. Ніхто не напав на Баштанку чи Миколаїв, – сказав Кім у своєму зверненні.
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




