Окупанти вчергове вдарили по навчальних закладах України.
Сьогодні, 15 липня, російські війська обстріляли два найбільші університети Миколаєва. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
“Сьогодні російсько-терористи атакували 2 найбільші університети Миколаєва. Щонайменше 10 ракет. Тепер вони атакують нашу освіту. Я прошу університети всіх демократичних країн стверджувати, що Росія є тим, ким вона є насправді – терористом”, – зазначив Кім.
Today russia-Terrorist attacked 2 biggest Universities in Mykolayiv. At least 10 missiles. Now they attack our education. I’m asking Universities of all democratic countries to claim russia what it is really is- the Terrorist pic.twitter.com/VNiRxNbT89
— Віталій Кім / Vitaliy Kim (@vitalij_kim) July 15, 2022
Нагадаємо, 14 липня по Миколаєву випустили 9 ракет із зенітно-ракетної системи С-300. Окрім навчальних закладів, пошкоджені будівлі приватного бізнесу, громадський транспорт та багатоквартирні будинки.
Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:




