Російські окупанти обстріляли із реактивних систем залпового вогню Миколаївську область. В результаті загинули п’ятеро людей.
Про це повідомив заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко у Telegram.
За його словами, росіяни завдали 28 ударів по населених пунктах Миколаївської області. Пошкоджено лікарню та житлові будинки.
Дивіться також: Внаслідок ранкового обстрілу
12 липня найбільше постраждав Центральний район
Також окупанти здійснили артобстріл у Вітовському районі. За попередніми даними, загинуло п’ятеро мирних жителів.
Дивіться також: 12 липня мирні квартали Миколаєва зазнали ударів касетними снарядами
Нагадаємо, російські окупанти під час ранкового обстрілу Миколаєва у вівторок, 12 липня, випустили по місту 19 ракет.
Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:




