Окупанти обстріляли Миколаївську область із РСЗВ – є загиблі

Російські окупанти обстріляли із реактивних систем залпового вогню Миколаївську область. В результаті загинули п’ятеро людей.

Про це повідомив заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко у Telegram.

За його словами, росіяни завдали 28 ударів по населених пунктах Миколаївської області. Пошкоджено лікарню та житлові будинки.

Дивіться також: Внаслідок ранкового обстрілу
12 липня найбільше постраждав Центральний район

Також окупанти здійснили артобстріл у Вітовському районі. За попередніми даними, загинуло п’ятеро мирних жителів.

Дивіться також: 12 липня мирні квартали Миколаєва зазнали ударів касетними снарядами

Нагадаємо, російські окупанти під час ранкового обстрілу Миколаєва у вівторок, 12 липня, випустили по місту 19 ракет.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти: