У будівлях вибиті вікна.
Російські окупанти під час ранкового обстрілу Миколаєва у вівторок, 12 липня, випустили по місту 19 ракет. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
«На даний момент ідентифікували 19 ракет – це ракети зі »Смерчами«. Усього 24 лунки у нас зараз по місту. На жаль, серйозно обстріляли місто: школа, лікарні.
Всі живі, слава Богу. Решту відбудуємо», – розповів він.
Зазначимо, що внаслідок удару пошкоджень зазнали дві лікарні на території міста. У будівлях вибиті вікна, у деяких приміщеннях впала стеля.
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:




