Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич привітав з Днем народження хлопчика, який дивом врятувався під час ракетного удару по п’ятиповерхівці 29 червня.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Хлопець на ім’я Вова разом з мамою та сестрою переїхав до Миколаєва, тікаючи від війни у своєму селищі. Родина оселилася у мікрорайоні Ліски і навіть подумати не могла, що попереду на них чекає ще одне непросте випробування. Вранці 29 червня, напередодні Дня народження хлопця, підступна російська ракета поцілила у під’їзд будинку, який став для сім’ї тимчасовим прихистком. На щастя, усім їм вдалося вибратися з-під завалів і вціліти. Врятувало правило двох стін.
Гул такий, в мене донька кричала, істерично кричала в коридорі. А потім каже: «В мене в очах темно». А Вова стоїть поруч і каже, що йому погано, немає чим дихати. Пил стояв стовпом, – згадала той трагічний ранок мама хлопчика Вікторія.
Тато Вови з перших днів вступив до лав Збройних сил України. Аби підбадьорити хлопця і привітати з Днем народження, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич влаштував йому невеликий сюрприз – запросив у кафе і подарував навушники та портативну колонку.
Мама розповіла, що купує тобі комп’ютер. Тому даруємо тобі класні навушники, щоб ти слухав музику, і портативну колонку, будеш користуватися нею десь у дорозі, – сказав міський голова.
Хоча б на трохи хлопець відволікся від війни і відчув просту дитячу радість від дня свого народження. А ще загадав заповітне бажання і задмухав свічку на святковому торті.
Нагадаємо, під час розбору завалів п‘ятиповерхового будинку ДСНСівці врятували кота.
Раніше ми розповідали, як миколаївські волонтери допомагають місцевим жителям прифронтових сел.




