Деякі працівники віддали “Миколаївгазу” по 30 та 40 років життя.
7 квітня ветеранам та колишнім працівникам компанії доставлена гуманітарна допомога. Про це повідомили у прес-центрі відомства.
Відзначається, що деякі колишні співробітники віддали “Миколаївгазу” по 30 та 40 років життя.
Щоденно вони піклувалися про те, щоб всі наші споживачі були забезпечені газопостачанням. Тепер вони потребують нашого піклування. Сподіваємося, що взаємною допомогою та підтримкою ми наближаємо нашу перемогу, – зазначили у організації.
Нагадаємо, що технічний директор регіональної газової компанії «Миколаївгаз» Дмитро Грицай повідомив, що наразі підприємство працює 24/7, аби забезпечити своїми послугами обласний центр і регіон.




