Левів з Миколаївського зоопарку вже доставили до реабілітаційного центру в Південній Африці

3,5-річна левиця Герміона, що народилися в Миколаївському зоопарку, і майже 2,5-річні лев Сімба і левиця Ілана вчора, 15 січня, благополучно прибули до Південної Африки і вже освоюються в реабілітаційному центрі «Сімбогна Гейм Парк» у напівсвобод.

Миколаївський зоопарк на своїй сторінці у Facebook показав відео перших днів перебування у центрі.

Нагадаємо, у вівторок, 11 січня, трьох народжених у Миколаївському зоопарку левів відправили до Південно-Африканської Республіки, де вони будуть перебувати в наближеному до природного для них середовищі.