Фото: Миколаївський зоопарк

З Миколаївського зоопарку до Південної Африки відправили трьох левів

У вівторок, 11 січня, трьох народжених у Миколаївському зоопарку левів відправили до Південно-Африканської Республіки, де вони будуть перебувати в наближеному до природного для них середовищі.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор зоопарку Володимир Топчій.

Він розповів, що транспортуванням левів займається Благодійний Фонд «НЕЙТОН», який доставить їх до реабілітаційного центру Сімбогна Гейм Парк, де тварини будуть у напіввільних умовах.

Народжені в Миколаївському зоопарку 3,5 річна Герміона і майже 2,5 річні Сімба та Ілана, передані Благодійному Фонду «НЕЙТОН» для транспортування, та з метою постійного утримання в реабілітаційному центрі Сімбогна Гейм Парк (Південно Африканська Республіка) у напіввільних умовах. Це міжнародна організація, яка в Україні займається покращенням умов навколишнього середовища з 2014 року, працює із дикими тваринами – здебільшого ведмедями та левами, – повідомив Володимир Топчій.

Як зазначив директор зоопарку, такий крок необхідний для того, щоб привернути увагу до проблеми скорочення чисельності левів у природі через зміни клімату, хворобу та бездумну діяльність людини.

Саме діяльність природоохоронних установ, в тому числі зоопарків, сприяє збереженню одного з найбільших хижаків планети.Бажаємо їм доброї дороги та щасливого життя на історичній батьківщині, – додав Володимир Топчій.

Нагадаємо, у зоопарку показали вольєр левів у момент, коли хижаки робили променад. Лев і левиця спокійно стояли, а малеча грала осторонь каменів і шматків деревини.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram