Стихійне звалище поблизу річки Інгул у Миколаєві: розпочато кримінальне провадження

Поліцією розпочато кримінальне провадження за фактом забруднення і псування земель відходами, що створило небезпеку довкіллю (ч.1 ст.239 КК України).

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

За даними слідства, несанкціонований скид утворився на березі річки Інгул в мікрорайоні «Північний» у м. Миколаєві внаслідок завезення побутових відходів забудовником території колишньої міської лікарні № 2, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на ділянці скверу «Миколаївський», де нещодавно скупчувалось повно сміття, прибрали та висадили нові рослини.