Поліцією розпочато кримінальне провадження за фактом забруднення і псування земель відходами, що створило небезпеку довкіллю (ч.1 ст.239 КК України).
Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.
За даними слідства, несанкціонований скид утворився на березі річки Інгул в мікрорайоні «Північний» у м. Миколаєві внаслідок завезення побутових відходів забудовником території колишньої міської лікарні № 2, – йдеться у повідомленні.




