Майже половина українців часто споживали алкоголь у 2021 році

У поточному році майже 40% дорослих громадян України часто споживали алкоголь.

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг», пише Вісті. Тим часом, 20% українців взагалі не вживали алкоголю.

Наскільки часто випивали наші співвітчизники в результатах опитування не йдеться. Соціологи пов’язали споживання алкоголю з негативними емоціями.

Також соціологи з’ясували, що чим вищий дохід респондентів, тим різноманітніші у них види дозвілля та їх частота.

Читайте також: Понад 350 л фальсифікованого алкоголю та 5200 пачок цигарок: у Миколаєві вилучили контрафактну продукцію

Нагадаємо, що у Миколаївській міській раді планують створити мапу, на якій позначать точки, де торгують контрафактним алкоголем. Про це йшлося на першому засіданні комісії по боротьбі з незаконною торгівлею алкогольними напоями.

Також відомо, що від січня 2022 року, згідно із законопроєктом №5600 , який ухвалила Верховна Рада, в Україні збільшиться вартість більшості алкогольних напоїв. Так званим “ресурсним” законом запроваджуються нові правила розрахунку “пивного акцизу”, який відтепер опиратиметься на кількість етилового спирту у напої.