В Україні понад 90% працівників закладів освіти пройшли повний цикл вакцинації від COVID-19.
Як передає Укрінформ, про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив у Телеграмі.
Двома дозами вакцини щеплено понад 1 млн 75 тис. працівників освіти, відповідно ми подолали поріг у 90%, – написав він.
Найвищі показники щеплених двома дозами у – Дніпропетровській – 95,85%, Луганській – 95,37%, Черкаській – 95,24%, Сумській – 94,93%, Донецькій областях – 94,47%.
Читайте також: За рік до швидкісного інтернету підключили майже тисячу сільських шкіл – Шкарлет
Найбільшу кількість вакцинованих працівників, за даними Шкарлета, демонструють заклади спеціалізованої освіти – 96,14%, професійної – 93,39%, загальної середньої – 92,18%, дошкільної – 88,94%, фахової передвищої – 86,68%, вищої – 81,33%.
Школи теж демонструють позитивну динаміку, адже відсоток вакцинованих повним або неповним циклом вчителів складає 97,2%, це близько 635 тис. освітян. Серед вихователів садочків вакциновано принаймні однією дозою 96,28% осіб, з яких майже 85% пройшли повний цикл, – заявив міністр.
Нагадаємо, Міністерство освіти і науки привертає увагу керівників органів управління освітою на необхідності надання достовірних даних про потребу шкіл у підручниках і посібниках.




