Миколаївські спортсмени вибороли медалі на всеукраїнських змаганнях з ММА та кікбоксингу WAKO

11-12 грудня відбулись всеукраїнські змагання зі змішаних єдиноборств ММА та кікбоксингу WAKO.

Призерами змагань стали миколаївські спортсмени – вихованці ДЮСШ №2. На Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА у Запоріжжі друге місце посів Ярослав Лівандовський (тренер Андрій Мавродієв), повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

На змаганнях з кікбоксингу WAKO “Wizard Open” у столиці золоту медаль виборов Данило Лагерний (тренер Максим Фатич), а срібну –  Раланд Хурцілава (Роман Чхеідзе).

Нагадаємо, з 14 по 16 листопада в Абу-Дабі пройшов чемпіонат світу з бразильського джиу-джитсу, в якому взяла участь збірна Ліги TMS. До складу української команди увійшли 16 спортсменів.