Кабмін перерозподілив 310 мільйонів на зарплату медикам

Кабінет Міністрів перерозподілив понад 310 мільйонів гривень держбюджету для своєчасної виплати заробітної плати медикам.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я. 

312,25 млн грн виділено на підтримку окремих закладів охорони здоров’я, які надають первинну, вторинну, третинну та екстрену медичну допомогу за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, та комунальних закладів охорони здоров’я, які утримуються коштом місцевих бюджетів. Ці кошти допоможуть уникнути заборгованості з виплати заробітної плати працівникам та нарахувань на неї у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перерозподілені кошти будуть спрямовані на оплату поточних видатків закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, уряд збільшив дохідну та витратну частини Пенсійного фонду України на понад 18 мільярдів гривень, що дозволить планово підвищити пенсії.